pl en de fr

Komunikaty Urzędu Dzielnicy

Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Co jeśli nie masz komputera lub Internetu? Nie przejmuj się, dla Ciebie też istnieje wygodna i bezpieczna opcja: spis przez telefon. Pomoże Ci w tym infolinia spisowa dostępna pod numerem 22 279 99 99.

PREZYDENT MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY dnia 16 kwietnia 2021 r. OGŁASZA KONKURS NA KANDYDATA NA STANOWISKO DYREKTORA:

  1. Przedszkola nr 131 w Warszawie, ul. Sierpecka 9a,
  2. Przedszkola nr 132 w Warszawie, ul. Śmiała 20.

Załącznik:

KOMUNIKAT O ZMIANIE TERMINU SKŁADANIA I OTWARCIA OFERT W KONKURSIE 1/2021 z dnia 12 marca 2021 r. w sprawie ofert na najem lokali użytkowych na okres do lat 3.

Informujemy, że obsługa mieszkańców w sprawach dotyczących działalności gospodarczej oraz zezwoleń w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz jest zawieszona do odwołania.

Mieszkańcy Warszawy do końca maja mogą składać wnioski o dofinansowanie do instalacji urządzeń gromadzących wodę, usuwania wyrobów z azbestem, a także o dotacje na przyłączenie budynku do kanalizacji. 

Od 1 kwietnia br. opłaty za odpady dla mieszkańców Warszawy będą naliczane według ilości zużytej wody. Ta metoda daje warszawiakom możliwość wpływu na wysokość swojej miesięcznej stawki za śmieci.

Projekt pn. SIĘGNIJ PO WIĘCEJ! – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy realizowany jest w dwóch żoliborskich placówkach – Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana oraz Szkole Podstawowej nr 92 im. Jana Brzechwy.

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza