pl en de fr

Moje miejsce w Unii Europejskiej za 10 lat?

Miasto Stołeczne Warszawa w ramach prowadzonego projektu pod nazwą „Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej zaprasza uczniów warszawskich szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Moje miejsce w Unii Europejskiej za 10 lat”.

Celem konkursu jest promowanie idei Unii Europejskiej oraz wskazanie korzyści płynących z bycia obywatelem Europy w kontekście dziesięcioletniego członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Tematyka prac powinna przedstawiać wyobrażenie / wizję / marzenie ucznia, na temat tego, co będzie robił za kolejne 10 lat, będąc obywatelem Unii Europejskiej i wykorzystując możliwości, jakie niesie ze sobą członkostwo w Unii Europejskiej. Praca może być odpowiedzią na pytania „Kim będę za 10 lat?”, „Gdzie będę mieszkał?”, „Gdzie i czego będę się uczył?”, „Jakie będzie moje hobby?”, „Jakie będzie moje życie w Unii Europejskiej w przyszłości?”. Prace powinny zostać wykonane w formie rysunku lub malunku w jednej z następujących technik plastycznych: pastele, farby plakatowe, tempera, pisaki, grafika i mieć format A3 lub A4. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy. Nagrodą główną dla autora najwyżej ocenionej pracy jest aparat fotograficzny.

Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesyłać w terminie do 15 kwietnia 2014 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa ul. Smolna 4 00-375 Warszawa (z dopiskiem Konkurs plastyczny – „Moje miejsce w Unii Europejskiej za 10 lat”)

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa: http://europedirect.um.warszawa.pl

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz wypełnienie i przesłanie wraz z pracą wypełnionego formularza zgłoszeniowego.
Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (22) 443 03 69; (22) 443 07 80

Serdecznie zapraszamy!

Załącznik:

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza